DOROST v Českém Těšíně druhý!

Ve dnech 29. a 30. prosince se naši dorostenci zúčastnili turnaje v Českém Těšíně. Z důvodu odhlášení se na poslední chvíli  jednoho z přihlášených účastníků, se první den hrálo systémem  každý s každým 2 X 20 minut, přičemž se každá dvacetiminutovka počítala jako samostatný zápas. Druhý den se hrálo play off. Dle tabulky, která vzešla po sobotních výsledcích, skončili naši chlapci nakonec po prvním dnu na 2. pozici.
Výsledky 1 . dne :
   Uh. Hradiště – Karviná  1 : 1  a  1 : 4
   Uh.Hradiště – Český Těšín ( Třinec „B“)  0 : 2  a 0 : 0
   Uh.Hradiště – Frýdek Místek  2 : 1 a 3 : 1
V semifinále se tedy naši chlapci utkali již v klasické hrací době s Karvinou a zvítězili celkem s přehledem 4 : 1. Branky v tomto utkání zaznamenali: Mimochodek (Vogl, Pippal), Hlůšek (Mišturik, Stašek), Mimochodek (Pipal,Vogl) a Volas (Jelének). Ve finále se pak naši kluci střetli s domácím týmem a začali opravdu skvěle.Při průběžném vedení našich chlapců 3 : 1, však  do hry velmi výrazně vstoupil hlavní rozhodčí, který nenechal žádného přihlížejícího na pochybách, kde zůstane pohár pro vítěze turnaje.Ve chvíli kdy domácí srovnali, po skutečně prapodivných verdiktech na 3 : 3, se Hradišťané opět ujali vedení 4 : 3. Jak jinak, opět hlavní sudí sevřel hosty do „svých kleští“ a nepustil dřív, dokud na ukazateli skore nesvítil stav 6 : 4 pro Těší n. Poslední část už se vlastně ani hrát nemusela, protože naši hoši na další obrat na konci druhého dne už neměli fyzické síly, tak domácí přidali ještě 2 branky.

Český Těšín – Uh. Hradiště  8 : 4 (3:3, 1:3, 0:2)
 Branky UH: Pippal (Valda), Stašek (Hlůšek, Vogl), Volas (Čechmánek) a Čechmánek (Volas, Jelének)
 SESTAVA: Hendrych – Man, Valda, Vaščák, Novák – Čechmánek, Volas, Jelének- Mišturik, Hlůšek, Stašek – Vogl, Pippal, Mimochodek

Trenér: Díky chlapcům za skvělou reprezentaci klubu!

Previous articleMS dvacítek odstartovalo: Česká výhra v prodloužení i kanadská kanonáda