HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUH   8:2
( 4:1, 3:1, 1:0)

Branky a asistence Uherského Hradiště :  Žák (Bezděk) a Pippal (Žák)

Sestava Uh. Hradiště:   Hendrych (21. Mraček),  Valda – Střítezský, Vaščák – Man,  Novák – Žák,  Bezděk – Hlůšek – Stašek, Macháň – Volas – Mimochodek, Mištúrik( od 30. Jelének) – Kaláč – Pippal

V sobotu zajížděli naši dorostenci k dalšímu utkání na led Brumova – Bylnice, tedy k soupeři, který má v tabulce o dvacet bodů méně. Od první minuty na ledě však bylo vidět, že vývoj tomuto bodovému rozdílu vůbec neodpovídá. Domácí byli jako polití živou vodou, u všech kotoučů byli rychleji a hlavně naše chlapce nenechali vůbec se dostat do hry. Není tedy divu, že po dvaceti minutách byl stav 4:1 pro domácí, když za hosty se prosadil jen Alan Žák, po chybě domácího brankáře. Poměr střel v této části vyzněl zcela jasně 14:7 pro domácí. Ale nutno podotknout, že si Hradišťané v podstatě nevytvořili ani jednu velkou příležitost ke skórování.

Ve druhé třetině se obraz hry přece jen změnil a hosté se nastěhovali do pásma domácích, ale bohužel ani ty největší šance nedokázali proměnit, ba co víc, kromě tří nastřelených tyček skoro branku domácích ani netrefili. Jedinou branku našich dorostenců ve druhé třetině vsítil Vojta Pippal nenápadnou střelou od mantinelu. Domácí naopak proměnili dvě přesilové hry a jeden brejk, takže po čtyřiceti minutách už to bylo 7:2 pro Brumov.

Třetí část už se jen dohrávala, až tři minuty před závěrečnou sirénou, nahráli naši kluci soupeři před vlastní branku a ti pohodlně uzavřeli brankový účet tohoto zápasu na hrůzostrašných  8:2!

Slovo trenéra Mojmíra Nečase: „Nevím, co na takový přístup k zápasu vlastně mám říct. Nikomu se nechtělo bruslit, nevyhráli jsme snad ani jeden osobní souboj, přestože co se týká hráčské kvality, tak jsme na tom o mnoho lépe. Domácí šli za vítězstvím prostě od první minuty, kdežto my tomu jen nečinně přihlíželi. Kdo nedá do hokeje srdce, bude prohrávat pořád.“

Previous articleProti Znojmu – za velkou dřinu tři body!