Dorost s Prostějovem nezvládl poslední třetiny a vysoko prohrál

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV   6:10

Sestava:Peterka, Havlík, Hrabec, Hurdes, Hromada, Zalubil, Frolek, Šabršula, Vyoral, Podešva, Hendrych, Baďura, Pochylý, Kužílek, Fuga, Dohnal, Bouček

Goly: Frolek 2, Zalubil, Havlík, Pochylý, Hendrych

Asistence: Zalubil 2, Podešva, Pochylý, Frolek

V úterý odehráli mladší dorostenci poslední mistrovské utkání ve kterém přivítali na svém ledě Prostějov. Do zápasu jsme vstoupili opravdu špatně v podstatě jsme ještě nestačili zjistit , že už se hraje zápas tak jsme ve 12 sekundě prohrávali 0:1. A od té doby se na ledě strhla přestřelka. Oba dva týmy hodně chybovali a proto se po druhé třetině odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 5:5. V poslední třetině jsme začali na ledě tvořit až nepochopitelné chyby kdy jsme soupeři několikrát nahráli v našem obranném pásmu puk přímo na hokejku a tím jsme se dostávali pod neustálí tlak pod kterým jsme soupeře zastavovali jen za cenu faulů. Soupeř byl poslední třetinu jednoznačně lepším týmem na ledě líp brusli u všechny odražené puky sbíral jako první, byl důraznější v osobních soubojích. Proto jsme se nemohli vůbec divit, že poslední třetinu jsme prohráli 1:5 a v konečném účtování by stav utkání pro nás hodně tristní 6:10. Ve finálové části soutěže se kluci zatím trápí nemůžou najít tu herní pohodu, ale hlavně i bojovnost , která nás provázela v základní skupině. Věřím ,že kluci přes vánoční svátky odpočinou naberou nové síly a v novém roce hru zase zlepšíme.

Klukům přeji krásné prožití svátků vánočních a v novám roce 2016 pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů. K přání se připojuje i vedení klubu ve složení Miroslav Stavjaňa, Richard Šebestů, Bohuslav Weintritt

Previous articleMladší žáci vytvořili nový rekord klubu vyhráli 10 mistrovských zápasů po sobě z vítězné vlny je nesundal ani silný Zlín