Dorost na Technice zaváhal a vysoko prohrál

VSK TECHNIKA BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   1:6

Sestava: Peterka, Nowak, Hurdes, Hrabec, Hromada, Zalubil, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hendrych, Podešva, Zatloukal, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Pochylý, Havlík

Góly: Zalubil

Asistence: Pochylý

V neděli dorost odcestoval na led Techniky Brno. Odehráli jsme hodně špatné utkání. Od začátku zápasu nás soupeř dostával pod tlak svým výborným pohybem po ledě a velkým důrazem v osobních soubojích. Pro soupeře nebyl žádný puk ztracený, dobře nás napadal hluboko v našem obranném pásmu což nám dělalo velké problémy při zakládání útoků a pramenila z toho spousta našich chyb. A i když už jsme útočnou akci založili domácí se s námi stačili vrátit a nepustit nás tak do přímého ohrožení jejich branky. První třetinu jsme tak prohráli 2:0 a když ve druhé třetině nám soupeř přidal další dva góly měli jsme před sebou posledních dvacet minut na srovnání čtyřbrankového manka. Ve snaze o zkorigování výsledku jsme v poslední třetině nechávali jednoho hráče za zády soupeřových  obránců ve snaze pokusit se o dlouhou nahrávku do brejku. Bohužel i tuto snahu nám soupeř zcela eliminoval a naopak ještě dva góly přidal. Čestný gól dokázal vstřelit Zalubil, který bleskurychle využil naši přesilovou hru. Paradoxně nás soupeř přehrál velmi nátlakovou hrou s rychlým přechodem do útoku s dobře zorganizovanou hrou v obranném pásmu, kterou jsme doposud přehrávali soupeře my, ale tentokrát nám naopak dělala velké problémy. Nezbývá než sportovně přiznat, že výborně hrající domácí tým byl po celou dobu zápasu lepším mužstvem a zaslouženě vyhrál. My jsme si touto prohrou malinko zkomplikovali postupovou cestu, ale věřím, že na náš špatně odehraný zápas rychle zapomeneme a následné domácí zápasy s Kroměříži a Znojmem zvládneme vítězně.

Previous articleMladší žáci dál válcují soupeře…