Dorost čeká na své první body, v Prostějově těsně prohrál

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:2

Sestava: Kubík, Nowak, Hrabec, Kubeš, Rusňák, Macharáček, Zatloukal, Zalubil, Flora, Buráň, Vítek, Vranec, Vyoral, Michálek, Šobáň

Góly: Vítek 2,

Asistence: Vranec, Buráň

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli dorostenci v neděli do Prostějova. Do zápasu kluci neskočili dobře a už v první minutě jsme prohrávali 1:0. Kluci ale hru rychle srovnali a už v 7. minutě zásluhou Vítka srovnali i stav utkání. Hra obou týmů byla vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách. Těsně před koncem třetiny domácí využili naší špatné rozehrávky v obranném pásmu a před odchodem do kabin si zajistili jednobrankové vedení. V druhé třetině oba celky předváděli pohledný hokej, ale branku diváci neviděli. Ve třetí třetině domácí zvýšili tempo a měli více ze hry než my a osum minut před koncem zvýšili  svůj náskok na rozdíl dvou branek. Jenže ani my jsme domácím borcům body nechat nechtěli a jiskřičku naděje vykřesal 2. minuty před koncem svou druhou brankou v zápase Vítek, který tak snížil znovu na rozdíl jedné branky. V samotném závěru utkání jsme jsme se pokusili o vyrovnání při hře bez brankáře, ale bohužel jsme nedokázali udržet puk na hokejce a soupeř, tak definitivně rozhodl o svém vítěství gólem do prázdné brány.

Previous articleVelmi dobře se v prvních kolech mistrovské soutěže prezentovali mladší žáci