Dorost Beograd v přípravě nezvládl, Prostějov už ano

HC UH „MLD“ – BEOSTAR BEOGRAT 7:8

Sestava:Petrka, Hrabec, Hurdes, Zalubil, Frolek, Hromada, Pochylý, Vyoral, Zatloukal, Podešva, Fuga, Kočica, Kužílek, Bouček, Pospíšil, Badura, Sobek, Dohnal

Góly: Hromada 2, Kočica, Pochylý, Zalubil, Baďura, Podešva

V dalším přípravném utkání přivítal mladší dorost zahraničního soupeře z Beogradu, kterému těsně podlehl v poměru 7:8. Zápas, který se hrál v poměrně vysokém tempu kluci neodehráli vůbec špatně co se nasazení týče rychle přistupovali k soupeři , dobře napadali a dostávali se i častěji do gólových příležitostí , které ale bohužel končili v náručí soupeřova golmana a naopak soupeř dokázal z minima vytěžit maximum a to rozhodlo o výsledku v jeho prospěch.

HC UH „MLD“ – LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV 9:3

Sestava: Peterka, Horák, Hrabec, Hurdes, Hromada, Frolek, Zalubil, Vyoral, Kužílek, Weintritt, Rusler, Pochylý, Zatloukal, Pospíšil, Podešva, Fuga, Baďura, Kočica

Góly: Frolek 2, Zalubil 2, Weintritt 2, Podešva, Hromada, Baďura

Tentokrát si hokejisté mladšího dorostu snadno poradili na domácím ledě ze soupeřem z Prostějova nad kterým jednoznačně zvítězili 9:3.
V tomto zápase se kluci hodně přizpůsobili soupeři a neměli zdaleka takové nasazení jak se od nich očekává v mistrovských utkáních. I přesto,že dorostenci vysoko zvítězili nebyl jsem s jejich hrou vůbec spokojený.

(Bohuslav Weintritt)

Previous articleDorost na Kroměříž nestačil – 3:4
Next articleInfo z přípravy žáků na Vsetíně