Čtyři branky Tomáše Staška!

Sestava UH: Hendrych ( Mraček) – Vaščák, Pippal – Valda , Střítezský – Novák – Bezděk , Hlůšek, Mišturik – Kaláč , Volas, Stašek – Macháň, Witoš, Mimochodek

Nej. Hráči utkání: Tom Stašek, Michal Hendrych, Martin Bezděk

Dnes nastoupili naši dorostenci ke druhému mistrovskému utkání na kluzišti soupeře, tentokrát v Kopřivnici proti Černým vlkům. Od první minuty byl zápas vyrovnaný a na domácích bylo vidět sebevědomí, které získali minulý týden při remíze v Brumově. Byli to také vlci, kteří otevřeli účet utkání, když po nedůrazném vypíchnutí kotouče z našeho pásma obránce domácích propálil skrumáž před Hendrychem a ten puk viděl až ve své brance – 1:0. Naše odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a za tři minuty je srovnáno, Tomáš Stašek využil přihrávky Vojty Pippala – 1:1. V poslední minutě první části už stav otáčí v náš prospěch Martin Bezděk, který do prázdné branky doráží kotouč po střele Adama Hlůška – 1:2.

Druhou část začali Hradišťané zostra a už po pěti minutách vedeme 1:4, když obě branky dal Tom Stašek, u první asistoval Patrik Volas a u druhé Martin Bezděk. Ve 30. minutě přidává naši pátou branku a svou druhou v utkání Martin Bezděk, po přihrávce Patrika Volase a Tomáše Staška – 1:5. Od této chvíle je o osudu utkání rozhodnuto a domácí se sice několikrát dostanou po lehkovážnosti našich do příležitostí, ale Michal Hendrych je vždy na svém místě. Až ve 32. minutě ho domácí překonají z přísně nařízeného trestného střílení. Vše si ale náš brankář „Henďák“ vynahradí v poslední minutě druhé třetiny, kdy přihraje kotouč na Adama Witoše a ten profrčí celým kluzištěm a zasune za bezmocného brankáře domácích – 2:6

V poslední části už naši chlapci vývoj utkání s přehledem kontrolují a ve 45. minutě dává na výsledek razítko svou čtvrtou trefou v zápase Tomáš Stašek (bez asistence) – 2:7.Potom ještě ukázal dvě ukázkové kombinace druhý útok Kaláč – Volas – Stašek, ale autor čtyř branek jen dvakrát rozezvonil tyčku.

HC Černí vlci 2:7 (1:2,1:4,0:1) HC Uherské Hradiště