Blamáž dorostu na ledě Lions

EHC LIONS — Dorost HCUH 11:7
(2:4, 6:2, 3:1)

Branky za UH:   Žák (Mimochodek), Volas (Stašek), Stašek (Witoš), Bezděk (Stašek), Žák (Volas), Stašek (Mištúrik) a Žák bez asist.

Po skvělém minulém víkendu, hráli v neděli dorostenci své utkání na stařičkém zimním stadionu v Rosicích proti Lions. V úvodní části naši kluci jako první kapitulovali, když už ve 3. minutě domácí zakončili rychlý brejk. V desáté minutě se naši chlapci už  ujali vedení, když první branku Hradišťanů dal Alan Žák a v téže minutě přidal druhý gól Patrik Volas. Za další dvě minuty skóroval Tomáš Stašek a vedli jsme již o dvě branky. Domácí sice ve 13. minutě korigovali na 2:3, ale zanedlouho přidává další branku Uh. Hradiště Martin Bezděk a do kabin se jde za stavu 2:4 pro hosty. Už v této části, ale působila obrana našich jako velmi průchodná a umožnili jsme domácím snad šest brejkových příležitostí.

Po upozornění v kabině, že naše druhé třetiny jsou velmi špatné, pokračovali naši hráči v naprosto bezkrevném výkonu do obrany a domácí opět několikrát jeli na naši bránu v přečíslení. I přes tento průběh se ve 25. minutě trefuje opět Alan Žák a vedeme už 2:5. Ve 26. minutě domácí už snižují na 3:5 a náš výkon je slušně řečeno profesorský…. Od 31. do 36. tak domácí střílí 5 branek a hosté jsou zralí na ručník. Hradišťané si vybírají oddechový čas a ve zbývajícím čase druhé třetiny ještě snižuje Tomáš Stašek na 8:6.

Do poslední části vstupujeme s odhodláním ještě zápas zvrátit, ale po rozehrávce našeho brankáře na hůl soupeře je to už 9:6 a je jasné, že dnes si body neodvezeme. Domácí pak přidali ještě dvě branky a za hosty přidal sedmý gól a svůj třetí v utkání Alan Žák.

Střely na branku: 40:42

Nej Hráči:  Alan Žák, Tomáš Stašek a Viktor Jelének

Slovo trenéra Mojmíra Nečase: “ Přestože jsme po první třetině vedli, dovolovali jsme domácím neustále jezdit v přečíslení na naši branku. I přes upozornění, že při takovéto defenzivě nás musí zákonitě potrestat jakýkoliv soupeř, kluci v tomto výkonu pokračovali, ba co víc, ještě jsme soupeři na pět branek přímo přihráli na hokejky. Asi jsme takovou facku potřebovali, aby jsme opět dopadli na zem a začali už od tréninku opět tvrdě  pracovat, protože s takovými výkony by jsme už moc bodů do konce sezóny nezískali.

Previous articleNáš dorost má skalp lídra z Poruby!!!
Next articleRodiče! Možnosti žádat finance z nadace ČOV na sociálně slabší hráče