Bez nasazení hrát nejde

HC Vítkovice Ridera B — Dorost HCUH 6:1
(0:0,3:0,3:1)

Witoš (Hlůšek)

V neděli 16. prosince sehráli naši dorostenci utkání ligy dorostu v Ostravě, proti Vitkovicím „B“. Snad omráčeni Vítkovice Arénou naši chlapci utkání začali bez bruslení a snahou domácím ukázat, že ne náhodou jsme v tabulce před nimi. Nicméně po dvaceti minutách byl stav 0:0, přestože byli domácí jasnými pány na ledě.
Ve druhé třetině už domácí své šance přece jen začali proměňovat a ve 30. minutě už byl stav 3:0 pro Vítkovice. Další branky už  nepadly jen zásluhou špatné koncovky domácích a výkonem Michala Hendrych v naší brance.
Do třetí části naši chlapci nastoupili s touhou přeci jen utkání zdramatizovat, ale ta vzala za své už po čtyřech minutách, kdy vítkovičtí přidali 4. branku dokonce při naší přesilovce. Ve 45. minutě z ojedinělé šance Hradišťanů snížil krásně zakončeným sólem Adam Witoš po nádherném pasu Adama Hlůška. To bylo ze strany hostů vše a domácí pak přidali ještě 2 branky. Zkrátka bez bruslení a bojovnosti proti nejlepším týmům této skupiny není sebemenší šance uspět.

Nejlepší hráč Uherského Hradiště: Michal Hendrych
Previous articleZa obrovskou dřinu VÝHRA!!!