Na pohár Capri-Sun v Boskovicích ročníky 2013, 2014 sahaly po vítězství a padly až v prodloužení

V neděli 12.6 odehráli děti ročníku 2013/2014 poslední ze série turnajů CAPRI-SUN v inline hokeji v Boskovicích.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. V naší skupině jsme odehráli 2 utkání. Obě s vítězným koncem a do semifinále jsme tak postoupili z prvního místa. V semifinále jsme narazili na domácí tým Boskovic.

Po tuhém boji jsme zvítězili těsně 6:5.

Ve finále nás pak čekal zápas s Devils Zlín. Finále se tentokrát odehrávalo na celém (velkém) hřišti na rozdíl od zápasu ve skupině a semifinále, kde se hrálo ve třetině.

Finálový zápas byl velice vyrovnaný. Po základní hrací době byl stav 12:12. Rozhodovalo se tedy v 5 min. dlouhém prodloužení. Tam byli šťastnější hráči týmu Zlína, kteří zvítězili 3:2 gólem v čase 4:55 min.

Za realizační tým bych dětem poděkovat za vynikají výkony a předvedenou hru.