Starší žáci 2011 vyrazí na prestižní turnaj do Brna

Již tento týden se naši mladší žáci ročníku 2011 vydávají do Brna, kde se zúčastní jednoho z hokejového turnaje sezóny – „Malá republika“. Turnaj se koná 9. a 10. září a slibuje napínavé zápasy s prestižními kluby.

V úvodním programu turnaje „Malá republika“ se střetneme  s HC Oceláři Třinec a Slavie Praha.

Silní soupeři v skupině

Naši mladí hokejisté se ve skupině utkají se silnými soupeři. Na programu jsou týmy jako HC Oceláři Třinec a Slavie Praha. Po skupinové fázi turnaje budou naši hráči pokračovat v bojích podle umístění ve skupině, což nás všechny napjatě čeká.

Dva dny plné hokeje

Turnaj bude trvat dva dny, a to 9. a 10. září. Naši hráči tak budou mít možnost prokázat své dovednosti a odvahu na ledové ploše a soupeřit s nejlepšími týmy v kategorii.

Podpora rodičů

Rodičovská podpora je v hokeji nesmírně důležitá a my si vážíme každého, kdo se vydá podpořit naše mladé talenty. Společně tvoříme silný tým, jak na ledě, tak mimo něj.

Příprava na nadcházející sezónu

Turnaj „Malá republika“ je součástí přípravy na nadcházející sezónu a je pro naše mladé hráče významnou příležitostí, jak se vyzkoušet v konkurenci a zdokonalit své hokejové dovednosti.

Přejeme našim mladým hokejistům hodně sil, odvahy a samozřejmě co nejlepší výsledky. Věříme, že si Brna přivezou pozitivní zkušenosti i výsledky.

Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu a na turnaj těšíme!

Rozlosování turnaje

Previous articleDorostenci na turnaji v Novém Jičíně dokázali porazit vítěze
Next articleMezinárodní hokejový turnaj Mladších žáků A jako předsezónní výzva