V zápase mladších žáků bylo vidět drama od začátku až do konce mladíci nakonec jen těsně podlehli Valašskému Meziříčí

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    8:7

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J, Jánoš, Kaláč, Valouch M, Janík, Fajkus, Krupka, Koníček, Konečný, Kovář, Štukavec, Zatloukalová

Góly: Valouch J 3, Kaláč 2, Fajkus, Janík

Asistence: Kaláč 3, Jelének

Mladší žáci v dalším kole mistrovských zápasu odcestovali poměřit síly s druhým celkem ligové tabulky Bobrů z Valašského Meziříčí. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu a obě mužstva předváděli pohledný hokej a už od prvních minut se na ledu rozpoutala „přestřelka“, kdy oba týmy dokázali proměňovat vypracované šance i proto po první třetině svítil na ukazateli nerozhodný výsledek 3:3. Ve stejném tempu, ale i stejném poměru branek skončila také druhá třetina a tak do kabin se oba týmy rozcházeli opět za nerozhodného stavu 6:6. Ve třetí třetině jsme se zásluhou kapitána mužstva Filipa Kaláče dostali do jednobrankového vedení. I zásluhou výborně chytajícího Uherka jsme těsný náskok drželi až do 15. minuty závěrečné třetiny. Domácí hráče v závěru utkání hodně přidali na tempu a dvěma rychlými góly otočili stav utkání na 8:7. K vyrovnání výsledku nám nepomohla ani půlminutová hra bez brankáře ve které jsme se dostali dvakrát do dobré příležitosti ke srovnání skóre, ale bohužel jsme nedokázali dostat puk do branky domácích. Kluci odehráli dobrý zápas za což jim patří pochvala neboť v tomto zápase nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Třemi góly se v zápase blýskl Honza Valouch.

Previous article4.tř odehrála svůj první mistrovský turnaj v minihokeji v letošní sezóně