Spravedlivá remíza mladších žáků v Brumově

HC BRUMOV BYLNICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ     5:5

Sestava: Mraček, Konečný, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek, Vogl

Góly: Ančík 2, Volas, Novak, Maršálek

Asistence: Volas 3, Ančík, Maršálek

Ve čtvrtek odjelo mužstvo mladších žáků k dohrávce na led Brumova Bylnice. Zápas měl od začátku vysoké tempo k vidění byl velmi rychlý hokej, který se přelíval z jedné strany na druhou. V polovině první třetiny jsme šli zásluhou Ančíka do jednobrankového vedení. Z vedení jsme se, ale dlouho neradovali v 15 minutě bylo srovnáno a nerozhodný stav 1:1 vydržel až do konce třetiny. Ve druhé třetině se nám podařilo dostat soupeře pod tlak a získat tak převahu ve hře. Z tlaku na soupeřovu bránu jsme dokázali vytěžit 3 góly a dostat se tak do slibného vedení 4:1. I když jsme byly v druhé třetině lepším týmem vytvořili jsme hodně chyb na útočné modré čáře z kterých soupeř vyrážel do přečíslení 2 na 1 nebo dokonce několikrát uháněl soupeř sám na naši branku kde opět výborně chytající Mraček dovolil domácím jen jednou skórovat. Před závěrečnou třetinou jsme tedy vedli 2:4. Do třetí třetiny jsme nastoupili hodně lajdácky na rozdíl od domácích hráčů, kteří na nás doslova vletěli a ze své dravosti polevili až v 5 minutě kdy už ale na ukazateli skóre svítilo 5:4 ve prospěch Brumova. Nám trvalo ještě několik minut než jsme se otřepali z rychlého otočení vývoje zápasu. Hru se nám nakonec podařilo srovnat a byly jsme to znovu my co měli více ze hry což potvrdil vyrovnávací gól z hokejky Maršálka. Velká škoda začátku třetí třetiny, který kluci zaspali jinak musím všechny hráče za předvedenou hru, nasazení a bojovnost velmi pochválit.

Previous articleMuži body z Kroměříže nedovezli
Next articleI ne příliš podařený zápas stačil mladším žákům na vítěství s Hamuliakovem