HC BRUMOV – BYLNICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    4:2

Sestava: Uherek, Kaděra T., Vícha, Valouch, Janík, Krátký, Dostalík, Pěchula, Grebeníček st., Kaděra V., Řimák, Šupka, Chripák, Štukavec, Fikes
Góly: Valouch, Grebeníček st.
Asistence: Janík, Kaděra V.,
V sobotu zajížděli mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání na led Brumova Bylnice. Mladší žáci odjížděli na zápas v neúplné sestavě neboť 5 hráčů základní sestavy trápí chřipka. Neúčast těchto hráčů byla znát už od první minuty, lépe bruslící domácí družstvo mělo více ze hry dokázali si vytvořit velký tlak v našem obranném pásmu, čehož využili a už ve 4 minutě si zajistili jednobrankové vedení. V polovině první třetiny se hra vyrovnala a šance byly vidět na obou stranách. Vyrovnaná hra by k vidění i ve třetině druhé, bohužel branky dokázal vstřelit jen domácí tým. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 3:0 pro domácí. V poslední části utkání jsme byly malinko aktivnější, dokázali jsme si vytvořit několik vyložených brankových příležitostí, ale puk za záda domácího golmana jsme dostat nedokázali. Hned v první minutě závěrečné části se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek z hokejky Valoucha. Tímto gólem se naše hra ještě zlepšila dostali jsme domácí hráče pod tlak, ale naše trápení v koncovce pokračovalo. Za to soupeř využil první brankovou příležitost v poslední třtině na vstřelení 4 vítězné branky. Na konečných 4:2 ještě minutu před koncem snižoval Grebeníček ml.
Previous articleMuži v prvním kole krajské ligy podlehli na domácím ledě sousednímu Uherskému Ostrohu
Next articleStarší žáci v Brumově zaspali první třetinu….