Mladší žáci získali na domácím ledě skalp vedoucího týmu soutěže

Mladší žáci HCUH — VHK Vsetín 9:5

Mladší žáci odehráli v sobotu 16.11.2019 výborný zápas, kdy na domácím ledě přivítali vedoucí tým tabulky. Kluci první zápas se Vsetínem na jeho ledě vysoko prohráli a v dnešním utkání hned od prvních minut ukazovali soupeři svou lepší připravenost k zápasu a už ve 4 minutě hosty zaskočili dvěma rychlými góly. Hráči Vsetína nám oplatili stejnou mincí a na konci třetiny taky dvěma rychlými brankami srovnali stav utkání 2:2. Druhou třetinu jsme odehráli opravdu výborně, kdy jsme hosty takřka k ničemu nepustili a měli jsme hru zcela ve své režii, kdy jsme hráčům Vsetína dokázali nastřílet 5 branek. Za to ojedinělé šance hostů likvidoval bravurně golman Kaděra. Dokázali jsme si do závěrečné třetiny vytvořit slibný náskok 7:2. Hosté ale poslední třetinu hodně přidali na tempu ve snaze ještě zápas urvat na svou stranu což, ale kluci nepřipustili a naopak ještě dvě branky přidali. I hostům se z jejich tlaku podařili vstřelit 3 branky a tak konečný stav utkání 9:5. Ve vynikající formě odchytal zápas Tomáš Kaděra, k výhře hodně pomohl i šikula Marcel Kovář, který jeden gól dal a na tři nahrál. Ovšem velká pochvala patří samozřejmě celému týmu, který odehrál zatím nejlepší utkání v sezoně.

Branky: Pochylý 2, Majíček, Kovář, Sedláček, Fikes, Šupka, Kaděra, Rokyta

Asistence: Kovář 3, Řimák 3, Gábr, Gábrová

Previous articleMS U20: Speciální akce pro mladé hokejisty a hokejistky