Mladší žáci vytvořili nový rekord klubu vyhráli 10 mistrovských zápasů po sobě z vítězné vlny je nesundal ani silný Zlín

HC PSG ZLÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ     4:7

Sestava: Mraček, Nowak, Obal, Zatloukalová, Volas, Ančík, Novák, Pippal, Maršálek, Vícha, Valouch, Kaláč, Jánoš, Třetina, Konečný, Jelének, Mištůrik

Góly: Volas 2, Kaláč 2, Ančík, Novák, Vícha

Asistence: Ančík 2, Kaláč, Novák, Vícha, Valouch

V sobotu mužstvo mladších žáků odcestovalo na led extraligového Zlína. V zápase bylo vidět od začátku velké nasazení z obou stran. Bojovalo se o každý kousek ledu a hra se přelívala z jedné strany na druhou. Kluci měli několik slibných gólových příležitostí, ale pokaždé si „vylámali zuby“ na dobře chytajícím golmanovi domácích. A naopak domácí hráči ve svých brankových příležitostech narazili na znovu výborně chytajícího Matyáše Mračka. Ale i přesto se domácím podařilo vstřelit úvodní branku a svůj jednobrankový náskok si udržet do konce první třetiny. Ve druhé třetině kluci ještě přidali na důrazu ve hře a začali jsme byt malinko lepším týmem na ledě. Zlepšili jsme i koncovku a podařilo se nám vstřelit 3 góly a vývoj utkání otočit v náš prospěch. Bohužel jsme v závěru třetiny udělali hrubou chybu v našem obranném pásmu a domácí ještě před odchodem do šaten snížili na 2:3. Gól do šatny kluky malinko rozhodil a tak do třetí třetiny nastoupili zbytečně opatrně a toho soupeř využil a srovnal stav utkání na 3:3. V této fázi jsme byly nuceni stáhnout hru jen na dvě lajny a dostat se tak zpátky do tempa což se nám povedlo a čtyřmi góly v poslední třetině jsme definitivně strhli vítěství na svou stranu. Všechny hráče musím obrovsky pochválit za velkou bojovnost v zápase a nejen za tu, kluci se svým 10 vítězstvím v řadě za sebou stali novými rekordmany klubu co se do počtu vyhraných mistrovských zápasů v řadě za sebou týče.

K tomuto rekordu se s gratulací připojuje i vedení klubu ve složení Miroslav Stavjaňa, Richard Šebestů a Bohuslav Weintritt.  Ke gratulaci taky připojuje přání krásného prožití vánočních svátků a do nového roku 2016 pevné zdraví a hodně sportovních úspěchů

Previous articlePrvní body pro dorost ve finálové části v neděli porazili Černé Vlky z Rožnova pod Radhoštěm