Mladší žáci vyhráli vysoko s Wariorem Brno a vítězně odcházeli i z derby s Uherským Ostrohem

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HCM WARIOR BRNO      11:0

Góly: Valouch J., 3, Kaláč 2, Koníček 2, Krupka, Janík, Štukavec, Maršálek

Asistence: Janík 2, Maršálek 2, Kovář, Valouch J., Kaláč

Výsledek je pro hosty krutý, protože zápas nebyl herně až tak jednoznačný. Domácí začali aktivně a dostávali se do šancí, ale byli na štíru s jejich proměňováním. Proto bylo skóre po dvou třetinách „pouze“ 4:0, a to mohou poděkovat brankáři M. Uherkovi, který byl v
bráně bezchybný. Ve třetí třetině se ale začali dít věci. Domácím se v koncovce začalo konečně dařit, a přesto, že ještě řadu šancí promarnili, skóre utěšeně rostlo. Domácí si s hosty doslova pohrávali, jak říkají Slováci, “ ako mačka s myšou“. V bráně se objevil ve 3. třetině R. Nowak, který předvedl několik fantastických zákroků a udržel tak čisté konto. Hatrikem se blýskl J. Valouch, ale kdyby se mu podařilo proměnit polovinu dalších šancí,které měl, mohl mít gólů dvakrát tolik. Pochvala za předvedenou hru, ale patří celému kolektivu mladších žáků.

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HOKEJ UHERSKÝ OSTROH    8:4

Sestava: Uherek, Nowak,Maršálek, Zatloukalová, Jelének, Vícha, Valouch J., Grebeníček, Krátký, Jánoš, Valouch M., Janík, Koníček, Štukavec, Kaláč, Kovář, Krupka, Fajkus

Góly: Janík 2, Kaláč 2, Fajkus 2, Valouch J., Jelének

Asistence. Kaláč 2, Kovář 2, Jelének, Maršálek, Valouch J.

V tradičním derby chtěli domácí odčinit prohru z ostrožského ledu, a to se jim dokonale podařilo. V první třetině byla hra vyrovnaná, ale ve druhé třetině výsledek domácí překlopili na svou stranu. I když poslední třetinu hosté vyhráli, domácí si výsledek pohlídali a zaslouženě vyhráli. Za bojovnost a dobrou hru patří kolektivu mladších žáků velká pochvala.

Previous articleStarší žáci v páteční předehrávce Warioru Brno podlehli náladu si, ale spravili vítězstvím v sobotním derby s Uherským Ostrohem
Next articleMuži ve čtvrtečním domácím zápase s Velkým Meziříčím body nezískali a i s Boskovic se vrátili s prázdnou, značně si tak zkomplikovali cestu do play of