Mladší žáci vstoupili do nového roku vítězně

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   0:5

Sestava: Uherek, Kaděra T., Kaděra V., Vícha, Valouch, Grebeníček st., Šupka, Janík, Fajkus, Kovář, Májíček, Řimák, Grebeníček ml., Dostalík, Krátký, Pražan, Fikes

Góly: Janík 2, Dostalík, Šupka, Kovář

Asistence: Kovář 2, Fikes, Grebeníček ml., Majíček

Mladší žáky čekal v sobotu první mistrovský zápas v novém roce na ledě Valašského Meziříčí. Od začátku zápasu byl vidět oboustranně velmi dobrý a vyrovnaný hokej. Z vytvořených šancí na obou stranách jsme dokázali v první části zápasu dostat puk za záda golmana jen my a to ve 13. minutě zásluhou Janíka. V druhé části hry jsme hru ještě zlepšili, lépe jsme bruslili a dobře kombinovali což domácím hráčům dělalo nemalé problémy. V průběhu druhé třetiny se nám podařilo vstřelit dva góly zásluhou Janíka a Dostalíka. Do třetí třetiny jsme vstupovali se slibným náskokem 3:0. Pokračovali jsme ve velmi dobré hře, kterou domácí hráči jen stěží eliminovali a po trefách Šupky a Májíčka upravili stav utkání na konečných 5:0. Velmi dobrý výkon celého kolektivu podtrhl bezchybně chytající golman Uherek.

Kluci odehráli velmi dobrý zápas, když celé 3 třetiny s chutí odbojovali a celý zápas předváděli dobrou kombinační hru za což jim patří velká pochvala.

Previous articleV derby jsme rozbili Brod 6:0 !
Next articleStarší žáci potvrdili svou formu i v novém roce a dokázali zvítězit po páté v řadě za sebou