Mladší žáci ve Vyškově znovu vítězně

VYŠKOV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    3:11

Sestava: Mraček, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Mištůrik, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Jelének, Tománek, Konečný

Góly: Volas 2, Novák 2, Valouch 2, Jelének 2, Mištůrik, Kaláč, Konečný

Asistence: Kaláč 3, Volas 2, Novák, Mištůrik, Vícha, Jánoš, Zatloukalová, Pippal

V sobotu mužstvo mladších žáku odcestovalo k dalšímu mistrovskému utkání na led Vyškova. Kluci do zápasu nastoupili výborně a už ve druhé minutě jsme vedli 2:0. Bohužel rychlé vedení kluky uspokojilo a po zbytek utkání předváděli nepříliš pohledný hokej, ale i tak dokázali vysoko zvítězit v poměru 11:3. I přes to, že si kluci drží už 7 zápas v řadě neporazitelnost je za tento zápas nemůžu pochválit neboť chybělo nasazení a hokejových kombinací a dovedností taky předvedli o mnoho míň než v zápasech předešlých.

Previous articleDorost prohrou s posledníma Boskovicema si hodně zkomplikoval postupovou cestu