Mladší žáci v Kroměříži načepovali domácím desítku

HK KROMĚŘÍŽ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ         4:10

Sestava: Mraček, Novak, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Pippal, Maršálek, Mišttůrik, Třetina, Vícha, Valouch, Jelének, Tománek, Vogl, Konečný

Góly: Volas 3, Novák 2, Mistůrik 2, Valouch, Jelének, Vícha

V neděli mladší žáci odcestovali k zápasu na led Kroměříže. od začátku zápasu jsme byly lepším týmem na ledu. Domácí hráče jsme z jejich obranného pásma pouštěli jen zřídka a bez větších problému jsme první třetinu vyhráli 0:3. Ve druhé třtině byl obraz hry stejný a byly vidět opravdu pěkné hokejové momenty, za zmínku stojí dvě situace 2 na 1 kdy Valoch s Volasem najížděli na soupeřovu bránu přesnýma nahrávkami vyšachovali jak soupeřova obránce tak i golmana a druhý jmenovaný dvakrát zametal puk do prázdné brány. Pod vidinou už velkého náskoku kluci ve hře malinko polevili čehož domácí hráči využili a podařilo se jim vstřelit nám 4 branky, ale i tak jsme Kroměříž dokázali vysoko porazit v poměru 4:10. Klukům i za tento zápas patří velká pochvala.

Previous articleVítěznou sérii dorostu přerušil až Prostějov, který v Hradišti vyhrál až na samostatné nájezdy