Mladší žáci si v derby s Uherským Brodem s chutí zastříleli a vysoko vyhráli

HC SPARTAK UHERSKÝ BROD – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ     6:15

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Jánoš, Valouch M, Janík, Fajkus, Krupka, Koníček, Konečný, Kovář, Štukavec, Chripák, Grebeníček Š. ml., Kaděra V.,

Góly: Janík 5, Fajkus 2, Jelének 2, Kovář 2, Krupka 2, Štukavec 2, Kaděra V.,

Asistence : Kovář 3, Krupka 2, Fajkus

V sobotu na mladší žáky čekalo v dalším mistrovské utkání derby, zajížděli na led sousedního Uherského Brodu. Do zápasu kluci nevstoupili vůbec dobře a už ve třetí minutě prohrávali 2:0. V deváté minutě ovšem zavelel k obratu Ondřej Janík a třemi góly v 9, 14 a 17 minutě otočil stav utkání na 3:2. V tomto poměru skončila i první třetina. Ve druhé třetině jsme zcela ovládli ledovou plochu, při čemž nám kluci předváděli velmi pěknou kombinační hru okořeněnou 10 brankami v síti domácích. Třetí třetina se dohrávala víceméně z povinnosti, ale tak kluci pokračovali v dobré hře a i proto domácí hráče vysoko přehrály v poměru 15:6. Pěti góly se v zápase blýskl výborně hrající Ondřej Janík. Všem klukům patří velká pochvala za nasazení a předvedenou hru.

Previous articleStarší žáci si připsali první letošní vítězství když porazili v derby Uherský Brod
Next articleMuži ve Velké Bíteši odehráli výborný zápas body domů ovšem nepřivezli