SESTAVA: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J., Štukavec, Chripák, Pěchula, Kaláč, Valouch M., Koníček, Janík, Fajkus, Krupka, Jánoš, Konečný, Kovář

GÓLY: Kaláč 2, Valouch 2, Fajkus 2, Maršálek, Janík, Jánoš

ASISTENCE: Kaláč 3, Valouch, Krupka, Maršálek, Janík

SESTAVA: Uherek, Vícha, Maršálek, Jelének, Chripák,  Kaláč, Valouch M., Koníček, Janík, Fajkus, Krupka, Jánoš, Konečný, Kovář

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    4:6

SESTAVA: Uherek, Nowak, Vícha, Maršálek, Jelének, Chripák,  Kaláč, Valouch M., Koníček, Janík, Fajkus, Krupka, Jánoš, Konečný, Kovář, Valouch J, Štukavec, Zatloukalová

GÓLY: Krupka 2, Janík 2, Kovář 2,

ASISTENCE: Kovář 2, Valouch J. 2, Zatloukalová, Štukavec

Mladší žáci předvedenou dobrou hrou  už v přípravných zápasech ukazovali, že v soutěži určitě nebudou patřit mezi aucajdry. Přípravných zápasů kluci odehráli 5 z toho 3 vyhráli a 2 prohráli. Zúčastnili se třídenního turnaje ve Světlé nad Sázavou odkud si dovezly pěkné třetí místo. Do mistrovských zápasu taky kluci vstoupili dobře když doma v prvním zápase přehráli Vsetín v poměru 9:6. V zápase byla vidět bojovnost i pěkné hokejové kombinace zakončené gólem. V druhém zápase jsme hráli na ledu extraligového Zlína. Zápas se pro nás vyvíjel dobře první dvě třetiny kdy jsme byly lepším tým, lépe jsme brusli a hlavně bojovností jsme domácí tým přehrávali. Bohužel se nám nepovedla poslední třetina kde jsme nadělali spoustu chyb a dovolili tak domácím  výsledek zvrátili na svou stranu. Třetí zápas jsme hráli ve Znojmu kde jsme byly po celou dobu zápasu lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Klukům patří za předvedenou hru a bojovnost ve všech zápasech pochvala.