Mladší žáci prohráli s Brumovem-Bylnice

Po vyrovnaném zápase si nakonec odvezl body Brumov

V pondělním zápase mužstvo mladších žáků přivítalo na domácím ledě soupeře z Brumova.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a už ve druhé minutě jsme zásluhou kapitána Filipa Kaláče vedli 1:0. Hokej se hrál oboustranně pohledný, hra se přelévala z jedné strany na druhou. O naši prohře rozhodla druhá třetina v které jsme si nechali dát 3 góly. Všechny tyto góly padly jak přes kopírák, kdy jsme neudrželi puk v útočném pásmu a soupeř nás ve středním pásmu přebruslil a dokázal naše zaváhání proměnit v gól. Po druhé třetině jsme tak prohrávali 3:4.

Ve třetí třetině jsme si dokázali vytvořit více gólových situací, ale bohužel jsme je nedokázali využit a naopak jsme to byly my co jsme udělali hrubou chybu 3 minuty před koncem zápasu v našem obranném pásmu a soupeř ji potrestal pátým gólem. Musíme přiznat, že soupeř byl o hodně lepší v bruslení. Kluky musím pochválit za bojovnost.