Mladší žáci odehráli v Břeclavi výborný zápas a zaslouženě odcházeli z ledu jako vítězové

HC LVI BŘECLAV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    3:6

Sestava: Uherek, Maršálek, Jelének, Vícha, Koníček, Štukavec, Fajkus, Krupka, Zatloukalová, Kalač, Valouch J., Grebeníček, Kaděra, Krátký, Kovář

Góly: Valouch J. 3, Kaláč 2, Kovář

Asistence: Valouch J. 2, Kaláč 2, Koníček

Mladší žáci v neděli zajížděli k dalšímu mistrovskému zápasu na led Břeclavi. Kluci měli výborný vstup do utkání kdy už ve 26 sekundě se dostali do vedení z hokejky kapitána mužstva Filipa Kaláče. Od začátku zápasu jsme byly lepším týmem na ledě, lépe jsme bruslili, u každého puku jsme byly rychlejší a předváděli jsme velmi dobrou kombinační hru. V 5. minutě na 2:0 zvyšoval Honza Valouch. Domácím se sice do konce třetiny podařilo náhodným gólem snížit na 1:2. Ve druhé třetině kluci hru ještě zlepšili a s domácími hráči si pohrávali doslova jako kočka s myší a zaslouženě tuto třetinu jednoznačně vyhráli v poměru 4:0. Ve třetí třetině pod vidinou dostatečného náskoku mladíci malinko polevili čím umožnili domácím hráčům se dostat i do do brankových příležitostí, které dvakrát dokázali využit. My jsme několik dobrých brankových příležitostí nedokázali proměnit, ale i tak jsme si své vedení dokázali pohlídat a zaslouženě jsme se radovali z vítězství. Klukům za tento zápas patří velká pochvala.

Previous articleStarší žáky pořád trápí chřipka v oslabené sestavě nedokázali Břeclavi vzdorovat
Next articleTřeťáci odehráli velmi dobré zápasy na soutěžním turnaji v Kroměříži