Mladší žáci v Brně po dvou třetinách prohrávali o 6 branek – zápas skončil remízou!!!

VSK TECHNIKA BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    8:8

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J, Jánoš, Kaláč, Valouch M, Janík, Fajkus, Krupka, Koníček, Konečný, Kovář, Štukavec, Zatloukalová, Chripák, Vícha, Volas

Góly: Kaláč 5, Kovář, Fajkus, Valouch J.

Asistence: Kovář 3, Valouch J., Zatloukalová, Volas

Mladší žáci v sobotním utkání zajížděli na led Techniky Brno. Z utkání jsme odjížděli se smíšenými pocity. Přestože hokejově jsme domácí přehrávali, po dvou třetinách svítilo na ukazateli hrozivé skóre 7:1 pro Techniku. A to díky produktivitě domácích střelců,kterým se dařilo vše na co sáhli. Nikdo z diváků v hledišti by si na to, že Hradiště ještě v tomto utkání bude bodovat,nevsadil ani korunu. Přesto došlo k málo vídanému zvratu. Po „bouřce“ v kabině, mezi druhou a třetí třetinou, kluci hodně zabrali a v rozmezí 41. a 58. minuty nasázeli zkoprnělým domácím 7 branek a rázem byl stav zápasu 8:8. A to ještě, 7 sekund před koncem utkání nedokázal Jan Valouch (po krásné akci s Filipem Kaláčem),trefit prázdnou bránu domácího brankáře, což mohlo znamenat dokonalý obrat v tomto utkání. Obrovskou zásluhu na srovnání stavu utkání měl výborně hrající kapitán mužstva Filip Kaláč, který se do brány domácích hráčů trefil pětkrát!!!

Previous article3.Tř sehrála o víkendu turnaj ve Zlíně
Next articleDorost v dobře rozehraném zápase nezvládl druhou třetinu a body si odvezl Přerov