Doslova galakoncertem by se dala nazvat předvedená hra prvního útoku v zápase mladších žáků se Zlínem

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  – HC PSG ZLÍN   8:4

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J, Jánoš, Kaláč, Valouch M, Janík, Krupka, Koníček,  Kovář, Štukavec, Zatloukalová, Chripák, Vícha, Kaděra Václav, Krátký, Grebeníček ml.

Góly: Kaláč 5, Valouch Jan 2, Janík

Asistence: Valouch Jan 5, Kaláč 3

V sobotu přivítali mladší žáci na domácím ledě mladé hokejisti z extraligového Zlína. Od začátku zápasu byla k vidění oboustranně dobrá a vyrovnaná hra. Na gól si početná skupinka rodičů jak hráčů domácích tak hráčů hostí musela počkat až do poloviny první třetiny kdy nám dvojice Valouch Jan a Kaláč Filip předvedla jednu se svých velmi pohledných akcí a druhý jmenovaný otevřel skóre utkání. V závěru druhé třetiny opět dvojice jmenovaných hráčů znovu zařídila už dvoubrankové vedení. V druhé třetině jsme bohužel polevili a dovolili soupeři otočit stav utkání z 2:0 na 2:3. Vyrovnat stav utkání se nám podařilo 4 sekundy před druhou sirénou, kdy znovu předvedli svou souhru Valouch Jan s Filipem Kaláčem. Ve třetí třetině jsme, ale už hru měli zcela ve své réžiji a své galapředstavení předváděla znovu dvojice Valouch Jan a Filip Kaláč, Která byly u všech osmi vstřelených branek přičemž kapitán mužstva vstřelil 5 Hoza Valouch 2, ale na všech 5 branek svému kamarádovi nahrál a poslední osmý gól vstřelil benjamínek Ondra Janík člen první útočné formace ve složení, Kaláč, Valouch, Janík. Prní útočná formace předvedla v tomto zápase opravdu výbornou hru s mnoha pěknýma kombinačními akcemi, kterým nejednou zatleskalo i početné publikum. Ovšem pochvala za dobře odehraný zápas patří celému kolektivu mladší žáků neboť celý zápas příkladně odbojovali a v neposlední řadě obrovskou pochvalu zaslouží v bráně bezchybně chytající Marek Uherek.

Previous articleDruháčci si za předvedenou hru na turnaji ve Vsetíně vysloužili od trenérů velkou pochvalu
Next articleMuži nakonec v domácím utkání Hodonín „B“ přestříleli, při střelecké chuti byly staří matadóři Novák a Kotačka