SDRDEČNĚ VÁS ZVEME NA TURNAJ PŘÍPRAVEK V MINIHOKEJI 3+2 TŘÍDA, KTERÝ SE KONÁ NA ZS V UHERSKÉM HRADIŠTI V SOBOTU 25.3.2017 ZAČÁTEK 9.00

 

TURNAJ  PŘÍPRAVEK  3. a 2. TŘÍD

 

Pořadatel:                             HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Termín konání:                    SOBOTA 25.3.2017

Místo konání:                       ZIMNÍ STADION UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Čas konání:                          9.00 – 18.00

Účastníci:                              hráči ročníku 2008 (A)

                                               hráči ročníku 2008 a mladší (B) 

Vedení turnaje:                    Michal Kmeť    +420 608 862 463 , mpjalubi@email.cz

                                               Michal Sladký   +420 724 965 026

Robert Pochylý   +420 602 731 139 

Prezentace:                           od 8.30  v kabině HC UH , roč.2008 

Startovné:                             2000 kč + 2000 kč za každé družstvo 

Hrací systém:                        dvě skupiny A a B, ve skupinách každý s každým

 

 Hrací doba:    3 x 10 minut hrubého času s 2.minutovou přestávkou bez  odchodu do šaten. Úprava ledu po každém druhém utkání.

Pravidla hry:  dle pravidel minihokeje ČSLH,hraje se 3+1,bezkontaktně, při faulu nařízeno trestné střílení,střídání po 1.minutě.Rozhodčí zajistí pořadatel turnaje.

Počet hráčů:  max.počet hráčů 9+1 na družstvo,tedy celkem max.20 hráčů na klub. Prosíme o dodržení,vzhledem k medailím

 

Přestávka:  Pouze při úpravě ledové plochy,s odchodem do kabin. 

Dresy:   Každé družstvo bude mít 2 sady dresů (světlé a tmavé)

Pořadí:                                     1.Počet bodů

                                                  2.Vzájemný zápas

                                                  3.Skóre

                                                  4.Vyšší počet vstřelených gólů

                                                  5.Los

 

 

 HARMONOGRAM A VÝSLEDKY
       
ZačátekTÝMTÝMPlochaVýsledek
       
9.00-9.35HC Uh. HradištěAHK KroměřížA1:
HC Uh. HradištěBHK KroměřížB2:
9.40-10.15AZ HavířovAWarrior BrnoA1:
AZ HavířovBWarrior BrnoB2:
10.15-10.30ÚPRAVA LEDU
10.30-11.05Velký KrtíšAHC Uh. HradištěA1:
Velký KrtíšBHC Uh. HradištěB2:
11.10-11.45HK KroměřížAAZ HavířovA1:
HK KroměřížBAZ HavířovB2:

 

11.45-12-00ÚPRAVA LEDU
12.00-12.35Warrior BrnoAVelký KrtíšA1:
Warrior BrnoBVelký KrtíšB2:
12.40-13.15HC Uh. HradištěAAZ HavířovA1:
HC Uh. HradištěBAZ HavířovB2:
13.15-13.30ÚPRAVA LEDU
13.30-14.05HK KroměřížAWarrior BrnoA1:
HK KroměřížBWarrior BrnoB2:
14.10-14.45Velký KrtíšAAZ HavířovA1:
Velký KrtíšBAZ HavířovB2:
14.45-15.00ÚPRAVA LEDU
15.00-15.35HC Uh. HradištěAWarrior BrnoA1:
HC Uh. HradištěBWarrior BrnoB2:
15.40-16.15HK KroměřížAVelký KrtíšA1:
HK KroměřížBVelký KrtíšB2:
16.30-17.30VYHLÁŠENÍ,UKONČENÍ TURNAJE