HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HCM WARRIOR BRNO     6:0

Sestava: Novak, Skřivánek, Kadlčík, Pochylý, Trávníček, Jordán, Hoferek, Marek, Odstrčilík, Žák, Píštěk

Góly: Pochylý 3, Trávníček 3,

Asistence: Pochylý 2, Skřivánek

Mužstvo starších žáků přivítalo v sobotu na domácím ledě mladé hokejisty z Warrioru Brno. Na klucích bylo vidět, že si vzali ponaučení z minulého zápasu ve Val.meziříčí, kde jsme už ve čtvrté minutě prohrávali 4:0 a do začátku zápasu vstoupili daleko aktivněji, dobře bruslili a i u odražených puků jsme byly první což nám dávalo více času na kombinaci. Dobrá hra byla vidět i na ukazateli skóre. První třetinu jsme vyhráli 3:0, když všechny branky zaznamenal s chutí hrající Honza Trávníček. Druhou třetinu i soupeř hru zlepšil a šance byly vidět na obou stranách, ale pozorní golmani puk za svá záda nepustili. Ve třetí třetině byly kluci opět aktivnější a tentokrát potvrdil pozici střelce týmu Jakub Pochylý, který 3 góly navýšil stav utkání na konečných 6:0. Za zmínku určitě stojí i první vychytaná nula v sezoně pro výborně chytajícího golmana Tondu Nowaka, který je ve všech zápasech velkou oporou týmu. Kluky musím pochválit za nasazení a zlepšenou spolupráci.