HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   8:5

Sestava: Nowak, Jordán, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Trávníček, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Pochylý

Góly: Pochylý 2, Trávníček 2, Skřivánek

Asistence: Trávníček, Žák, Skřivánek,

Mužstvo starších žáků v sobotu odcestovalo na led Valašského Meziříčí. Do zápasu nastoupili kluci neskutečně lajdácky a už v 9 minutě prohrávali 4:0. Až po důrazném upozornění hráčů na střídačce, že takto se pokračovat určitě nebude zažali hráči zvyšovat tempo a soupeře místy i přehrávat. Do konce první třetiny jsme zkorigovali stav utkání na 4:2 a tím se dostali zpátky do utkání. Mužstvo starších žáků se v této sezoně celkově trápí a tak tomu bylo i v tomto zápase i když jsme soupeře dotáhli jen na rozdíl jedné branky vzápětí nastala naše hrubá chyby po které jsme inkasovali gól. K vyrovnání nám nepomohla ani dvě minuty trvající hra bez branaře ve které jsme naopak inkasovali 8 gól do prázdné brány čím domácí hráči definitivně rozhodli o svém vítězství. Zápas byl rozhodlý v podstatě v prvních 10 minutách kde jsme si nechali nasázet 4 góly a jen těžko můžeme počítat s tím, že si soupeř čtyřbrankové vedení nechá v zápase vzít.

Previous articleDorost porazil Hodonín a stal se novým lídrem tabulky skupiny východ
Next articleMladší žáci dál válcují soupeře…