Starší žáky pořád trápí chřipka v oslabené sestavě nedokázali Břeclavi vzdorovat

HC LVI BŘECLAV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   12:5

Sestava: Nowak, Vaščák, Obal, Vícha, Vogl, Novák, Ančík, Třetina, Žák, Mištůrik, Kaláč

Góly: Žák 3, Novák, Kaláč

Asistence: Mištůrik

Starší žáci se v dalším kole mistrovských zápasů představili na ledě Břeclavi. Mužstvo starších žáků pořád sužuje chřipka a tak i do tohoto zápasu nastoupili pouze v 10 hráčích.V doslova slátané sestavě se kluci představili proti týmu Břeclavi, která se nachází na 3. místě ligové tabulky a od začátku zápasu bylo jasné kdo na ledu bude vládnout. Domácí hráči nás v první třetině  dostali pod obrovský tlak, kdy jsme se z obranného pásma dostali jen sporadicky a k ohrožení domácí svatyně jsme se v podstatě nedostali a tak se nikdo nedivil, že po první třetině jsme odcházeli do kabin za stavu 7:0. Z naší strany to bylo víc jak hokej spíše trápení a proto i jednoznačné vítězství domácích v poměru 12:5.

Previous articleDorost nadstavbovou část o udržení v lize nezačal vůbec dobře
Next articleMladší žáci odehráli v Břeclavi výborný zápas a zaslouženě odcházeli z ledu jako vítězové