Starší žáci v zápase s Břeclaví zaspali druhou třetinu

HC LVI BŘECLAV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ      7:4

Sestava: Nowak, Hoferek, Šolc, Pochylý, Žák, Kadlčík, Skřivánek, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Valenta, Jordán

Góly: Odstrčilík, Skřivánek, Žák, Hoferek

Asistence: Pochylý 2, Šolc

V neděli odcestovali starší žáci na led Břeclavi. Do zápasu kluci vstoupili velmi dobře a hned domácí tým zatlačili do obraného pásma a z tlaku na bránu jsme už ve třetí minutě vytěžili vedoucí gól. Soupeř se , ale z úvodního tlaku rychle otřepal a už v 6 minutě bylo srovnáno a od té doby hráči Břeclavi převzali iniciativu a ještě dvěma góly otočili stav utkání na 3:1 po první třetině. V druhé třetině nás domácí tým jednoznačně přehrál a 4 brankami navýšil stav utkání na 7:1. V poslední třetině jsme to byly zase my kdo měl více ze hry, ale vysoký náskok domácí už se nám podařilo jen 3 góly zkorigovat na konečný stav 7:4. O naší prohře rozhodla druhá třetina, kterou jsme nezvládli a nechali soupeře se dostat do vysokého vedení.