Starší žáci si po velmi dobrém výkonu s favorizovanou Vídní připsali další vítězství

EHC LIONS – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    8:10

Sestava: Mraček, Nowak, Jánoš, Vogl, Maršálek, Vícha, Jelének, Píppal, Valouch, Novák, Kaláč, Mišťúrik, Volas, Ančík, Koníček

Góly: Volas 3, Jelének 3, Valouch 2, Kaláč, Ančík

Asistence: Volas 2, Kaláč 2, Valouch, Jánoš, Ančík, Jelének, Píppal

V dalším kole mistrovských zápasů čekal na starší žáky zahraniční soupeř s Vídně z kterým se utkali na ledě v Kroměříži. Kluci vstoupili do zápasu opravdu s velkou chutí a od první minut byly lepším týmem na ledě. Kluci rychle přistupovali k soupeři čímž velmi dobře narušovali jejich rozehrávku čím si dokázali vytvářet velký tlak v útočném pásmu, kde předváděli výborné kombinační akce s brankovými příležitostmi, které ještě navíc dokázali ve většině v góly. V první třetině dokázali soupeřům nasázet 6 branek a zdálo se, že o osudu zápasu je rozhodlé, ale opak byl pravdou. V druhé třetině kluci zbytečně pod vidinou velkého náskoku ve svém důrazné hře polevili čehož „domácí“ hráči využili a začali stav utkání snižovat. Druhou třetinu jsme prohráli v poměru 5:1 a do kabin se odcházelo za stavu 7:4 v náš prospěch. Do poslední třetiny jsme nastupovali s tím, že hru opět zlepšíme. Hrálo se nahoru dolů a zápas byl rázem vyrovnaný, na obou týmech bylo vidět, že chce vyhrát. I branky padali na obou stranách a tak závěrečná třetina skončila nerozhodně 3:3 což znamenalo naše vítězství v poměru 10:8.

Za dnešní zápas musím kluky pochválit hlavně za první třetinu kde hráli výborně a dá se říct, že předvedli nejlepší hokej v této sezoně, škoda jen, že pak polevili a měli by si s toho vzít ponaučení, že zápas netrvá 20 minut, ale 60 kterých je potřeba odmakat celých!!!

Previous articleMladší žáci i přes bojovný výkon na dobře hrající domácí Kroměříž nestačili
Next articleMladší žáci se rozloučili s rokem 2017 vysokým vítězstvím nad Hodonínem