Starší žáci si doma s Vídní poradili

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – EAC JUNIOR CAPITALS    5:0

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Vaščák, Pippal, Vogl, Volas, Třetina, Mištůrik, Jordán, Volas, Ančík, Žák, Vícha

Góly: Volas 3, Ančík, Jordán

Asistence: Ančík 2, Volas

V neděli přivítali starší žáci na domácím ledě zahraničního soupeře Capitals Vídeň. Hned od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu a hra se přelívala z jedné strany na druhou. V druhé půlce první třetiny jsme hosty začali malinko přehrávat, začali jsme lépe bruslit a dařilo se nám dobrým pohybem narušovat soupeřovu rozehrávku v jejich třetině. Z dobrého pohybu jsme vytěžili i vedoucí gól, když si Volas vybojoval puk ve středním pásmu obešel obránce a ranou z mezikruží nedal golmanovi šanci. V druhé třetině jsme pokračovali v dobré hře a soupeře pouštěli do ohrožení naší branky jen zřídka, kde navíc stál výborně chytající Mraček, který hostům skórovat nedovolil. V polovině druhé třetiny jsme využili soupeřova zaváhání před vlastní brankou a důrazný Volas zvišoval na 2:0. Ještě v závěru druhé třetiny po krásné kombinaci Volase s Ančíkem druhý jmenovaný zvyšoval už na 3:0. Do třetí třetiny jsme vstupovali se slibným tříbrankovým náskokem. Hosté z Vídně přidali na obrátkách a tentokrát to byli oni, kteří měli více ze hry a Mraček se měl v bráně co ohánět aby tříbrankový náskok udržel. Nápor hostů zlomil a pár minut před koncem svým třetím gólem v utkání Volas. Pátou branku ještě pár sekund před koncem přidal nekompromisní dorážkou Jordán. V tomto zápase jsme předvedli dobrou hru a zaslouženě vyhráli a co víc hatrickem se blýskl nejmladší hráč na ledě Volas, Mraček vychytal první nulu v sezoně a do třetice, Jordán vstřelil svou první branku v hokejové kariéře.

Pro vzhlédnutí videa ze zápasu klikni zde-VIDEO ZÁPAS VÍDEŇ 1.TŘETINA

Previous articleMuži z Břeclavi body nedovezli
Next articleMladší žáci si za nedělní zápas z Hamikovem vysloužili od trenérů obrovskou pochvalu