HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HK KROMĚŘÍŽ   3:5

Sestava: Nowak, Kadlčík, Skřivánek, Pochylý, Valenta, Trávníček, Marek, Jordán, Píštěk, Odstrčilík, Žák

Góly: Pochylý 2, Valenta

Asistence: Trávníček, Valenta, Skřivánek

V sobotu starší žáci na domácím ledě poměřily síly s Kroměříží. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a po  hrubých chybách v obraně jsme už v páté minutě prohrávali 0:2. Do konce třetiny jsme si sice ještě dokázali vytvořit několik gólových příležitostí, ale bohužel jsme je opět nedokázali puk dostat do branky soupeře. Nástup do druhé třetiny byl v podstatě jak přes kopírák a v polovině zápasu jsme prohrávali už 0:4. Nehráli jsme vůbec dobře nebruslili jsme a tím jsme nechávali soupeři spoustu prostoru, byly jsme nedůrazní v osobních soubojích v kterých nás hosté jednoznačně přehrávali a hlavně nám na ledě chybí spolupráce, včasná nahrávka, puky předržujem a pak dáváme těžké nahrávky na už obsazeného spoluhráče. Snížit jsme dokázali Valentou , ale bohužel vzápětí jsme znovu inkasovali. Do třetí třetiny jsme nastupovali za nepříznivého stavu 1:5. V kabině jsme si řekli, že hru zkusíme zjednodušit a pokusíme se  o dlouhou nahrávku za záda hostujících obráncům. To se nám povedlo hned v úvodu třetiny kdy Trávníček krásnou nahrávkou našel Pochylého a ten se tentokrát nemýlil a snížil na 2:5. O čtyři minuty později tentokrát Skřivánek dlouhou nahrávkou za obránce našel znovu Pochylého a ten se i tentokrát střelecky prosadil a svou druhou brankou snížil na 3:5. Bohužel to bylo vše co nám dobře hrající Kroměříž dovolila. Na zkorigování výsledku nám nepomohla ani závěrečná více jak minutová hra bez brankáře. Je to už několikátý zápas po sobě co mužstvo starších žáků prohrálo. Kluci by si měli uvědomit , že hokej je kolektivní hra a pokud “ nepotáhnou za jeden provaz“ budou to mít v soutěži velice těžké.

Previous articleMladší žáci na vítězné vlně… tentokrát porazili silnou Kroměříž
Next articleDorostenci odflákli druhou třetinu a to je stálo body které si odvezla Kroměříž „B“