Starší žáci potvrdili svou formu i v novém roce a dokázali zvítězit po páté v řadě za sebou

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  2:3

Sestava: Mraček, Nowak, Pippal, Novák, Maršálek, Jelének, Volas, Ančík, Mišťůrik, Kaláč, Vícha, Vogl, Koníček, Jánoš

Góly: Volas 2, Ančík

Asistence: Kaláč, Volas, Novák

Na starší žáky v sobotu čekal první mistrovský zápas v roce 2018 na ledě Valašského Meziříčí. Kluci měli velmi dobrý začátek zápasu, kdy k domácím hráčům rychle přistupovali z čehož pramenilo hodně chyb domácích, kterých v 11. minutě využil Volas a ve 14.minutě Ančík. Do druhé třetiny jsme nastupovali s dvoubrankovým vedením. V této části hry, ale kluci polevili a rázem byly domácí lepším týmem a my se dostali hodně pod tlak hráčů Valašského Meziříčí, kteří tohoto tlaku využili ke srovnání stavu utkání na 2:2. Ještě v závěru druhé části hry nám, ale vrátil jednobrankové vedení Volas svou druhou brankou v zápase. V poslední třetině kluci opět přidali na tempu a zlepšili spolupráci na ledě čím domácí hráče znovu přehrávali, škoda jen, že vytvořené brankové příležitosti nedokázali využít, ale i tak jednobrankové vedení dokázali udržet až do konce utkání.

Kluci dnes vyhráli zaslouženě, odehráli výborný  zápas, který podstivě odmakali  za což patří celému kolektivu velká pochvala.

Previous articleMladší žáci vstoupili do nového roku vítězně
Next articleMužům vyšel vstup do nového roku výborně, na domácím ledě jednoznačně přehráli Uherský Brod