Starší žáci v posledním utkání v tomto roce vysoko podlehli Znojmu

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ZNOJEMŠTÍ ORLI 5:15

Sestava: Nowak, Mraček, Vaščák, Pippal, Píštěk, Vogl, Volas, Třetina, Mikl, Jordán, Ančík, Vícha, Novák

Góly: Ančík 3, Volas 2

Asistence: Volas 3, Ančík,

V sobotním kole ligy starších žáků přivítali Hradiští mladíci mužstvo ze Znojma. Gólová nadílka se začala už v první třetině, kdy nás hosté takřka k ničemu nepustili a jednoznačně vyhráli třetinu vysoko 4:0. Do druhé třtiny jsme nastoupili o poznání líp. I my jsme si dokázali vytvořit brankové příležitosti, zejména v tomto zápase velmi dobře naladěná dvojice útočníků Volas, Ančík, které předváděla pěkné hokejové kombinace. Tato dvojice se postarala o všech 5 našich vstřelených branek, když Ančík vstřelil 3 a Volas 2. Ovšem ani toto na hosty nestačilo, ti byly v tomto zápase opravdu dobře střelecky naladění a vypracované šance dokázali proměňovat a proto i pro nás tak tristní výsledek.

Previous articlePOJĎ HRÁT HOKEJ A STAŇ SE REPREZENTANTEM-MOTIVAČNÍ VIDEO
Next articleV sobotu se třeťáci představili na domácím ledě v posledním turnaji v letošním roce