Starší žáci odcházeli z ledu znovu vítězně, když si tentokrát hladce poradili s Hodonínem

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – SHKM HODONÍN    10:4

Sestava: Mraček, Nowak, Píppal, Valouch, Ančík, Volas, Kaláč, Maršálek, Novák, Vícha, Mišťúrik, Jelének, Jánoš, Vogl, Koníček

Góly: Kaláč 3, Novák 3, Ančík, Mišťúrik, Jelének, Valouch,

Asistence: Volas 2, Píppal, Vícha, Maršálek, Novák, Valouch

V neděli odehráli starší žáci poslední zápas v roce 2017 na domácím ledu proti Hodonínu. Začátek zápasu byl z naší strany doslova raketový neboť na ukazateli času běžela teprve 7. minuta, ale stav utkání byl už 4:0. I když se v podstatě celou třetinu hrálo na polovině soupeře, kdy kluci ještě do konce první třetiny zahodili několik vyložených šancí stav už se neměnil. Ve druhé třetině jme byly opět lepším tým a hra se znovu odehrávala většinou na polovině soupeře, kde si hosté z Hodonína mnohdy připadala jak na řetízkovém kolotoči při našich rychlých nahrávkách a dobrém pohybu. V poslední třetině jsme ke konci malinko polevili hlavně v koncentraci na obranu a nechali si v závěru zápasu dát zbytečné 3 branky.

Kluky musíme pochválit nejen za tento zápas, je to 4 výhra za sebou při čem jsme dokázali porazit i mužstva v tabulce postavené výš a to díky velmi dobré hře založené na spolupráci a dobrém pohybu po ledě.

Previous articleMladší žáci se rozloučili s rokem 2017 vysokým vítězstvím nad Hodonínem
Next articleI zásluhou našich hráčů se stal výběr Zlínského kraje U13 vítězem turnaje VTM ve Znojmě