HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ZNOJEMŠTÍ ORLI           2:7

Sestava: Nowak, Hoferek, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Šolc, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Valenta

Góly: Pochylý, Skřivánek

Asistence: Marek, Pochylý

V sobotu mužstvo starších žáků přivítalo na svém ledu Znojmo. Úvod zápasu nám vůbec nevyšel jednak jsme nedokázali využit několik vyložených šancí a naopak jsme udělali několik individuálních hrubých chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. Po první třetině jsme prohrávali 0:4. V druhé třetině se naše hra sice zlepšila soupeře jsme dokázali dostat pod tlak, ale naše koncovka byly hodně špatná neboť z několika vyložených šancí jsme dokázali dat jen jeden gól. V poslední třetině už jsme neměli sil na to nepříznivý stav utkání zvrátit a tak jsme Znojmu podlehli v poměru 2:7.