Branky

Kovář 2, Štukavec 2, Majíček

Asistence

Šupka, Kaděra Václav, Majíček, Kovář, Fajkus

V utkání nás bohužel soupeř předčil ve všech hokejových činnostech a zcela po zásluze vyhrál dvouciferným výsledkem.

Starší žáci HCUH — VHK Vsetín
9:7  (1-2,3-2,5-3)

Branky

Fajkus 3, Fikes, Kovář, Řimák, Šupka, Majíček, Kaděra Václav

Asistence

Vícha, Salinger, Grebeníček, Řimák

Po nevydařeném utkání ve Zlíně chtěli domácí napravit svou reputaci, což se jim dokonale povedlo.

Cesta k vítězství se však nerodila snadno. Sice jsme vyhrávali 1-0 po brance Fikese, ale ještě do konce třetiny hosté výsledek otočili, když, po naší nedisciplinovanosti, vstřelili oba góly z přesilovek 5 na 3. Když na začátku druhé třetiny, tentokrát z přesilovky 5 na 4, zvýšili hosté na 3:1, nevypadalo to s domácími vůbec dobře. V těchto chvílích podržel domácí mužstvo brankář Tomáš Kaděra, který několika bravurními zákroky udržel naději na zvrat v utkání. A k tomu také došlo. Hradišťané zabrali a otočili na 4:3 ve svůj prospěch, hosté však stihli do konce třetiny srovnat na 4:4. Drama vyvrcholilo ve třetí třetině. Hosté znovu odskočili o dva góly a vedli 6:4, ale domácí nesložili zbraně. Do soupeře se zakousli a za necelých devět minut nasázeli 4 branky a otočili na 8:6 ve svůj prospěch. Hosté nerezignovali a šest minut před koncem stáhli na jednogólový rozdíl. Při závěrečné power play hostů se však Fajkusovi podařili vsítit branku a body tak zaslouženě zůstali na Slovácku.