Starší žáci v domácím zápase s Technikou Brno vybojovali remízu

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VSK TECHNIKA BRNO   3:3

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Píštěk, Vaščák, Žák, Jordán, Novák, Mištůrik, Ančík, Mikl, Třetina

Góly: Ančík 2, Mištůrik

Asistence: Žák, Mikl

V dalším kole ligových zápasů přivítali starší žáci na domácím ledu Techniku Brno. I když starší žáci opět z důvodu vetší marodky nastoupili jen v 10 hráčích byly víc jak vyrovnaným soupeřem favorizované Technice Brno. Kluci od začátku zápasu dobře brusli, rychle k soupeři přistupovali z čehož pramenili časté chyby hostujících hráčů po kterých jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale bohužel jsme v koncovce nebyly tolik důrazní aby jsme nabídnuté šance dokázali proměnit v gól. V závěru první třetiny se po našem zaváhání v obranném pásmu  vstřelit vedoucí branku. Do druhé třetiny jsme vstupovali s jednobrankovým mankem, které se bohužel hostům hned v úvodu podařili zvýšit už na rozdíl dvou branek. Hosté po této brance malinko polevili a my jsme tak soupeře dokázali dostat pod vetší tlak a do konce třetiny korigovat stav utkaní na 1:2. Do třetí třetiny vstoupili znovu lépe Brňané a hned z kraje posledního dějství znovu šli do dvoubrankového vedení. Tentokrát jsme to byly my co přidali hodně na obrátkách a v polovině závěrečné třetiny jsme snížili znovu na rozdíl jedné branky. V této fázi zápasu se hra přelívala z jedné strany na druhou kde jsme zahodili několik vyložených příležitostí a na druhé straně několik výborných příležitostí soupeře bravurně zlikvidoval bezchybně chytající Tonda Nowak. V závěru utkání jsme šáhli ke hře bez brankáře s 6 hráči v poli a takřka minutu jsme dobývali Brněnskou bránu ve snaze vyrovnat což se nám podařilo 14 sekund před koncem kdy největší důraz v brankovišti ukázal Ondra Mištůrik, který dotlačil puk za brankovou čáru a vyrovnal stav utkání na konečných 3:3. Kluci odehráli dnes velmi dobrý zápas pochvalu zaslouží hlavně za bojovnost kdy se až do konce zápasu rvali o výsledek.

Previous articleMladším žákům v domácím utkání s Technikou Brno chyběla bojovnost
Next articleGalakoncertem Michala Vítka se stalo víkendové dvojkolo ligy Staršího dorostu