Starší žáci v Boskovicích neodehráli dobrý zápas

HC BOSKOVICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:2

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Vaščák, Pippal, Píštěk, Vogl, Volas, Třetina, Mikl, Mištůrik, Jordán, Vícha, Novák, Žák, Ančík

Góly: Novák, Žák

Asistence: Volas, Ančík

K dalšímu mistrovskému zápasu zájížděli starší žáci na led Boskovic. Zápas jsme začali velmi špatně, měli jsme špatný pohyb po ledě kdy nás domácí hráči jednoduše přebruslovali a dostávali se tak často do brankových příležitostí. Neustále nás dostávali pod tlak v našem obranném pásmu, kde jsme nebyly schopní si domácí hráče dobře rozebírat, nechávali jsme je i několikrát dorážet puk na brankovišti a jen zásluhou bobře chytajícího Nowaka byl stav utkání po první třetině jen 1:0. Ve druhé třetině byl obraz hry z naší strany stejný a domácí opět přidali jednu branku. V první polovině poslední třetiny jsme hru malinko zlepšili a i my jsme si dokázali vytvořit několik dobrých příležitostí, jednu z nich využil Novák a snížil stav utkání na 2:1. Když o pár minut vyrovnal Žák zdálo se, že by jsme ještě mohli pomýšlet nad vítězstvím, jenže přišel zbytečný Vaščákův faul loktem do hlavy za který inkasoval 2+2 minuty a 10 osobní trest. Nabídnutou dlouhou přesilovou hru domácí využili a vrátili si tak znovu vedení v tomto zápase. Nevyšel nám ani pokus o srovnání výsledku v podobě hry bez brankáře kde naopak jsme inkasovali rozhodující gól do prázdné brány. Kluci odehráli v Boskovicích velmi špatný zápas.

Previous articleMladší žáci si za nedělní zápas z Hamikovem vysloužili od trenérů obrovskou pochvalu
Next articleNaši druháčci v přátelském zápase s Kometou Brno vybojovali remízu a chválou směrem k našim malým talentům nešetřili ani trenéři hostů z Komety