První body pro st. žáky z Boskovic

K druhému utkání víkendového dvojkola jsme odjeli na led Boskovic. V tomto zápase si kluci se svým soupeřem poradili a vyhráli 12:2. Od začátku zápasu jsme tentokrát vládli na ledě my a hned ve třetí minutě úvodní třetiny jsme šli brankou Weintritta do vedení.

I další pobyt první pětky na ledě skončil gólem, tentokrát se trefil Rusler. Když se pak ještě postupně trefili mezi tyče Halík, Rusler, Šabršula a Hurdes, odcházeli jsme do kabin po první třetině se šestibrankovým vedením.

Trochu obavu jsme měli z druhé třetiny, která nám v letošní sezóně dělá velké problémy. Naštěstí se scénář prohraných druhých třetin tentokrát neopakoval i díky tomu, že soupeř byl z kategorie slabších. Boskovice nám nechávali hodně prostoru a času a hlavně proto jsme i tuto třetinu 2:0 vyhráli.

Třetí třetina se odehrávala díky vysokému náskoku v pohodovém tempu. Radost kluků po vítězném utkání byla veliká a jenom doufáme, že vydrží i do dalších zápasů. Příští víkend přivítáme na domácím ledě Hodonín.

Góly: Rusler 4, Weintritt 2, Halík 2, Hurdes 2, Šabršula 2.

Sestava: Chýla, Hurdes, Pochylý, Štěrba, Kočica, Skřivánek, Valenta, Halík, Vaculík, Rusler, Šabršula, Weintritt.

Previous articleStarší žáci: Výprask na Kometě