Přípravné duely žáků s Ostrohem

HC UH „MŽ“ – HOKEJ Uherský Ostroh  7:4

Sestava: Mraček, Novak, Kaláč, Valouch, Vícha, Jelének, Maršálek, Mištůrik, Třetina, Pippal, Zatloukalová, Josefík, Konečný, Štěpán, Obal, Tománek.

Góly: Kaláč 4, Vícha 2, Jelének

Neporazitelnost mladších žáků trvá,když ani sousední Uherský Ostroh nedokázal v přátelském utkání porazit hokejisty ml.žáků,kteří opět zvítězili v poměru 7:4. I přesto, že mladí hokejisté nastoupili bez své nejproduktivnější útočné trojice Volas,Ančík,Novák,byly po celou dobu jednoznačně lepším týmem,který si dokázal na rozdíl od soupeře vytvořit spousty gólových příležitostí,které neskončili v síti soupeře jen díky výborně chytajícímu brankáři hostí. Soupeř se dokázal střelecky prosadit jen dvakrát z brejku a dvakrát v přesilové hře.Za úplnou nadvládu na ledě patří klukům obrovská pochvala.Čtyřmi góly se dnes prosadil dobře hrající kapitán domácích Filip Kaláč.


HC UH „SŽ“ – HOKEJ Uherský Ostroh  1:3

Sestava:Nowak, Valenta, Skřivánek, Kadlčík, Píštěk, Pochylý, Trávníček, Šindelek, Ševčík, Volas, Ančík, Novák

Gól: Pochylý

První hořkost porážky okusilo mužstvo starších žáku až ve čtvrtém přípravném zápase ze sousedním Uherským Ostrohem, kterému nešťastně podlehlo 1:3.I když výsledkově to tak nevypadá ,  soupeř ze sousedního Ostrohu si prakticky po celou dobu zápasu připadal jak na kolotoči.Kluci po většinu zápasu drželi soupeře v jejich obraném pásmu kde výborně bruslili,kombinovali a vytvářeli si tak spoustu gólových příležitostí,které bohužel šestkrát skončili na tyčce soupeřovi brány a zbytek pokryl výborně chytající golman hostů Lekeš.V zápase dostala příležitost i nejproduktivnější útočná řada mladších žáků Volas, Ančík, Novák a i ta dokázala soupeře přehrávat za což nejen jim, ale celému mužstvu za výborný přístup k zápasu patří velká pochvala.I přesto ,že zápas neměl vítěznou tečku nemám krom důraznější koncovky klukům! co vyčíst neboť byly po celou dobu zápasu lepším celkem,kterému chybělo větší štěstíčko v zakončení

(bw)


 

 


 

Previous articleInfo z přípravy žáků na Vsetíně
Next articleTřeťáci uspořádali ke konci prázdnin turnaj