Příprava starších žáků slovy trenéra

Prošli jsme náročnou srpnovou  přípravou v které jsme měli každý den trénink jak na suchu tak na ledě, byly jsme na týdenním soustředění a odehráli 6 přípravných zápasů z kterých jme dva vyhráli a 4 prohrály. I přes větší počet prohraných zápasů jak vyhraných by jsme na soutěž měli byt dobře připraveni.Vrásky nám dělal po odchodu Matěje Rachůnka do Přerova jen post brankáře.

V bráně starších žáků ho nahradí Honza Chýla, který tu bude na hostování ze sousedního Uherského Brodu.Honza v loňské sezoně v Brodě moc příležitostí v zápasech nedostával a tak svou formu v přípravě teprve ladil. Hlavně v obou zápasech proti Hodonínu podal výborné výkony a naznačil tak, že by mohl byt oporou mužstva. Naopak radost trenérovi dělalo útočné trio první pětky Weintritt-Rusler-Pochylí, kteří soupeřům nastříleli dohromady 26 golů z toho Weintritt 12, Rusler 8, Pochylý 6. Z druhého útoku byl nejpilnějším střelcem Halík s 5 góly. Z obránců si nejlépe vedl Skřivánek Martin který dal 1 gól a na 7 nahrál!!

K prvnímu mistrovskému utkání nastoupíme 13.9.2014 v 13:15 na domácím ledě proti Technice Brno ve kterém by měly byt 2 body povinností.

Previous articleMladší žáci v přípravě
Next articleTV Slovácko a komentář k utkání s Uherským Brodem (5:5)