I přes vysokou prohru odehráli starší žáci dobrý zápas

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC KOMETA GROUP o.s     1:9

Sestava:Nowak, Mraček, Obal,  Píštěk, Vogl, Volas,  Mikl, Mištůrik, Jordán, Žák, Novák, Ančík

Góly: Ančík

V dalším mistrovském utkání přivítali starší žáci na domácím ledu extraligovou Kometu Brno. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu hosté výborně bruslili dobře kombinovali, ale ani my jsme nezústávali pozadu snažili jsme k soupeři rychle přistupovat, byt důrazní v osobních soubojích. V bráně nás výborně držel ve hře Tonda Nowak, který hostům chytil několik vyložených brankových příležitostí a i proto jsme se po první třetině rozcházeli do kabin s jednobrankovým mankem za stavu 1:2. Ve druhém třetině se pokračovalo ve vysokém tempu a pohledném hokeji z obou stran. Bohužel jsme vypracované gólové příležitosti nedokázali na rozdíl od soupeře využit. Hostům z Brna jsme tak dovolili zvýšit náskok o 3 branky. Ve třetí třetině už naše hra byla horší z důvodu ubývajících sil zapříčiněné hrou jen na dvě pětky a soupeř nás začal jednoznačně přehrávat. I Když výsledkově to tak nevypadá, ale s předvedenou hrou kluků mužem byt spokojení hlavně co se bojovnosti týče patří všem velká pochvala, byl to nejlíp odehraný zápas v této sezóně.

Previous articleMužů se sešla na utkání s lídrem tabulky s Kroměříže jen hrstka….body si odvezli Hanáci