Mužům v domácím zápase s Boskovicemi bojovnost nechyběla góly v soupeřovi síti však ano

HC Uherské Hradiště – SKMB Boskovice   1:4 ( 0:1 , 0:2 , 1:1 )

branka: Škubal
asistence: Haničinec
sestava HC UH: Barvík(Hubáček) , Studený,Lažek – Kojecký,Lišaník – Škubal,Janíček – Kubal,Nohál,Fridrich – Zlámal,Haničinec,Šlapák – Bednařík,Kršjak
trenér: Weintritt

V sobotu 15.10.2016 v rámci 6.hracího kola přívítali muži HC UH na domácím ledě,aktuálně 4.tým soutěže,SKMB Boskovice.

Domácí hráči,kteří opět,ať už ze zdravotních či pracovních důvodů,nenastoupili v kompletním složení,chtěli konečně naplno bodovat a odrazit se ze spodních pater tabulky.Ovšem ani hosté nebyli kompletní,neboť po hradištském ledě se prohánělo pouze 12 hráčů hostujícího týmu,a tak šéftrenér HC UH Bohuslav Weintritt,který pro tentokrát nahradil na střídačce pracovně vytíženého Roberta Pochylého,jasně zavelel k zisku 3 bodů.
Hned po prvním vhazování bylo jasné,že se bude bojovat o každý centimetr ledu,utkání začínalo nabírat na rychlosti i důrazu.
Skóre utkání otevřeli hosté.V polovině první třetiny jsme špatně dostoupili hráče v předbrankovém prostoru a hosté nekompromisně ze dvou metrů „vymetli“ šibenici Barvíkovi brány.
Začátek druhé části utkání,nám,jak už to poslední dobou bývá zvykem,opět nevyšel!!! Hosté svým jednoduchým a rychlým přechodem přes střední pásmo zavezli puk do naší třetiny a vcelku pohodlně si získali komfortní náskok-0:3 !!! Nutno podotknou,že naši hráči,za celou druhou třetinu vystřelili pouze 2x na branku hostujícího gólmana, z toho jednou zvonila tyč a po druhé se puk otřel o břevno soupeřovy brány.
O přestávce před závěrečnou třetinou proto trenér Weintritt nabádal hráče k důslednému dostupování soupeře,větší střelbě a v napadání min.dvou hráčů na útočné polovině.
Jeho taktika začala fungovat prakticky ihned.Soupeř začínal mít velké problémy v rozehrávce,a našim klukům najednou narostla křídla.Odměna domácím hráčům přišla ve 47.min. Po souhře Haničince se Škubalem,druhý jmenovaný skóroval a vlil našim klukům do žil novou krev – 1:3
V ten moment nebylo na co čekat a domácí trenér vyburcoval kluky k ještě větší důraznosti a napadání.
Naše naděje na body zhasly 5.minut před koncem,kdy se nechal vyloučit Kojecký a hosté přesilovkovým gólem rozhodli ve svůj prospěch- 1:4 !!!
Následná powerplay už změnu stavu utkání nepřinesla a tak si hosté z Boskovic odvážejí 3 body, říká k zápasu vedoucí mužstva Michal Kmeť.
Previous articleTuhé boje sváděli čtvrťáci ve svém druhém turnaji krajské ligy přípravek na ledě Brumova Bylnice
Next articleDruháčci odehráli svůj první soutěžní turnaj v Brumově, který zcela ovládli a nepoznali hořkost porážky