Muži ztratili zápas v Boskovicích ve druhé třetině….

SKMB Boskovice – HC Uherské Hradiště 7:4 ( 2:4 , 4:0 , 1:0 )

sestava HC UH : Oharek ( Jakubčík) – Lažek,Čech – Kojecký,Škubal – Lišaník,Hrabec – Červenka,Fridrich.Šrenk – Tomešek,Weintritt,Christov – Kršjak,Forman

góly a asistence: Červenka (Fridrich) , Lišaník (Čech,Weintritt) , Lažek (Šrenk,Christov) , Šrenk (Červenka)

Ve druhém kole KLM naši muži,v sobotu 23.9.,zajížděli na led SKMB Boskovice,kde chtěli odčinit nepovedený vstup do soutěže a porážku v derby s Uh.Ostrohem. První třetina byla z naší strany z říše snů,kdy kluci plnili taktické pokyny kouče Zdeňka Čecha do puntíku a odměnou jim byly čtyři góly,kdy nejprve v čase 5:01 po přihrávce Fridricha srovnával Červenka – 1:1 , v čase 5:23 po souhře Weintritt,Čech zavěsil Lišaník na 1:2 a v čase 6:53 po přihrávce Christova pálil od modré pod víko Lažek – 1:3. Domácím se následně v čase 14.05 podařilo snížit na 2:3,ale dvoubrankové vedení v čase 14:53 vrátil na naši stranu Šrenk po přihrávce Červenky. Naopak druhá třetina byla jako z hororového filmu.Vše co jsme dokázali plnit a hrát v první třetině,se začalo z našich bruslí a hokejek vytrácet,domácí zlepšili pohyb a zasypali gólmana Oharka množstvím střel,z nichž 4,bohužel,skončily za jeho zády… Po zemětřesení v naší kabině mezi druhou a třetí třetinou jsme ve třetí části sice hru,pohyb i souhru zlepšili,ovšem pozorní a zkušenější domácí si vítězství pohlídali a v 56.minutě uzavřeli skóre na 7:4. A jen zásluhou gólmana Oharka nebylo ještě vyšší…….

Další utkání sehrají hokejisté HC UH na vlastním ledě,ve středu 27.9.2017 od 18 hodin s Uničovem.

Previous articleNáborová akce POJĎ HRÁT HOKEJ proběhla i na zimním stadionu v Uherském Hradišti
Next articleStarší žáci po vyrovnaném utkání nakonec Lionsu podlehli, chuť si spravili v Hodoníně, kterému nastříleli 12 branek