Muži si v posledním zápase nechali načepovat Ostrožskou dvanáctku

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště 12:5 ( 3:2 , 5:1 , 4:2 )

sestava HC UH : Oharek (od 37.min.Jakubčík) – Studený,Lažek – Kojecký,Lišaník – Škubal – Kotačka,Fridrich,Šlapák – Nohál,Burša,Kubal – Foltýn,Zlámal,Kršjak

góly a asistence: Kotačka ( Škubal), Kubal (Lišaník,Burša) , Nohál (Lažek,Lišaník) , Šlapák (Kotačka) , Nohál (Burša)

Poslední utkání sezóny 2016/2017 sehráli muži hradišťského HC na ledě sousedního Uherského Ostrohu.Trenér Pochylý nabádal hráče na menší ledové ploše v Uh.Ostrohu k rychlé hře s pukem a především k navázání na předešlý výkon s Uherským Brodem.Vše se pro nás od prvních minut vyvíjelo velmi dobře.Nejprve se ve 3. minutě prosadil Kotačka a v 6.minutě Kubal – 0:2. Zdálo se,že utkání,v kterém nikomu o nic už nešlo,bude probíhat v naší režii.Opak byl ovšem pravdou.V 11. a 13. minutě se domácí po dvou našich vlastencích dostali zpět do hry a od té doby bylo na ledové ploše pouze jedno družstvo.Domácí rozjeli neuvěřitelný kolotoč,naši borci nevěděli kam dřív skočit a začali jsme kupit chybu za chybou.Když po druhé třetině svítil na ukazateli skóre stav 8:3,kluci byli zralí na ručník.Nástup do poslední části hry nám sice znovu vyšel a dokázali jsme snížit na 8:5,ale domácí znovu zařadili na vyšší rychlostní stupeň a začali nás opět školit z efektivity.Konečné skóre 12:5 je tedy krutou realitou a poslední utkání v sezóně jsme hrubě nezvládli.

„Dnes nás domácí vyškolili se vším všudy-v důrazu,efektivitě,bruslení…..Je ostuda odjíždět s takovým přídělem,bohužel,potýkáme se celou sezónu s tím,že i dobře rozehraná utkání nedotáhneme do zdárného konce.Celá tahle sezona se hrubě nepovedla,teď musíme vyhodnotit celou sezónu s vedením a tu novou 2017/2018 rozjet a zvládnout mnohem lépe.Mužský hokej do Hradiště patří a měl by být vlajkovou lodí našeho klubu.Letos to ovšem byla jedna velká ostuda…..řekl k utkání a sezóně ved.týmu Michal Kmeť