Muži se o víkendu nadechli

HC Uherské Hradiště — HC Štika Rosice   3:2
(1:0,0:1,2:1)

9. Kotačka (Studený, Šrenk), 49. Burša, 54. Klauda (Nohál)

Sestava HC UH: Oharek (Hubáček) – Fridrich Z., Lažek – Klauda, Lišaník – Kojecký, Uhříček – Studený –  Kotačka, Šrenk, Červenka – Tomešek, Burša, Nohál – Jurča, Pavlůsek, Větříšek – Kršjak, Weintritt, Forman

HC Uherské Hradiště — TJ Sokol Březina  7:3
(0:1,3:1,4:1)

Góly a asistence: Tomešek (Nohál, Burša), Tomešek (Nohál), Burša (Tomešek), Šrenk (Kotačka, Červenka), Burša (Nohál, Tomešek), Fridrich Z. (Nohál, Větříšek), Kotačka (Červenka, Šrenk)

Sestava: Oharek (od 55´ Peprník) – Fridrich Z., Lažek – Klauda, Lišaník – Kojecký, Uhříček – Studený –  Kotačka, Šrenk, Červenka – Tomešek, Burša, Nohál – Jurča, Weintritt, Větříšek – Kršjak, Forman

V sobotu 10.11. a v neděli 11.11. sehráli naši muži 2 mistrovská utkání na vlastním ledě, kdy nejprve v rámci 9. kola KLM přivítali tým z Rosic a o den později v dohrávce 7. kola nováčka soutěže TJ Sokol Březina.

I když oba zápasy naši borci výsledkově a tedy i bodově zvládli, především v sobotním utkání s Rosicemi jsme se herně velmi trápili a utkání doslova a do písmene ubojovali. Spousta nepřesností a zbytečných ztrát v našem obraném pásmu nás stálo spoustu sil a především (a opět) zásluhou fantastického Vlasty Oharka brali po 60. minutách vítězství 3:2.

Do nedělní dohrávky jsme vstoupili mnohem aktivněji a vytvořili si i spoustu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit ve vedoucí gól. Byli to naopak hosté, kteří šli do vedení a po první třetině vedli 0:1

K vyrovnání a vlastně i celkovému vítězství zavelela druhá útočná formace, která nejprve vyrovnala zásluhou Tomeška a poté rozjela kolotoč v obraném pásmu hostí, odměnou jim byl další gól Tomeška a 2 zásahy Buršy, když se k nim během utkání přidali Šrenk, Kotačka a Zdeněk Fridrich, bereme po 60. minutách zasloužené vítězství 7:3.

Michal Kmeť

Zápasy tohoto víkendu

So 10.11. HC Uherské Hradiště HC Štika Rosice 3 : 2
So 10.11. HK Kroměříž HC Spartak Velká Bíteš 5 : 2
So 10.11. HC Spartak Uherský Brod TJ Sokol Březina 3 : 2 (P,SN)
So 10.11. HHK Velké Meziříčí HC Lvi Břeclav z.s. 4 : 3
         
Ne 11.11. HC Uherské Hradiště TJ Sokol Březina 7 : 3
Ne 11.11. HC Uničov SHKM Hodonín 4 : 6
Ne 11.11. SKMB Boskovice Dynamiters Blansko HK 8 : 6
Ne 11.11. HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov – Bylnice 7 : 3