Muži nastříleli v Bíteši domácím pět branek, ovšem ani to na zisk bodů nestačilo

HC Spartak Velká Bíteš – HC Uherské Hradiště 7:5 ( 1:1 , 3:2 , 3:2 )

sestava HC UH : Jakubčík (Oharek) – Fridrich Z.,Lažek – Čech, Hrabec – Škubal, Lišaník- Kotačka, Fridrich D., Červenka – Burša, Šrenk, Rauš – Kršjak, Nohál, Forman

góly a asistence: Lažek (Burša), Kršjak, Šrenk (Burša), Nohál (Burša, Šrenk), Šrenk (Burša, Nohál)

V 10.kole KLM naši borci zajížděli na led Spartaku Velká Bíteš, kde jsme chtěli navázat na předchozí 2 vítězství a bodovat potřetí v řadě. Prvních 10 minut utkání nebylo gólově zajímavých, zato počet vyloučení na naší straně bil přímo do očí, kdy nás rozhodčí vylučoval, byť jen za sebemenší kontakt se soupeřem. Ve 14.minutě už ovšem domácí rozvlnili síť v naší bráně a vedli 1:0. Naši borci dokázali srovnat zásluhou Lažka, který si ihned po návratu z trestné lavice najel na modrou a přesnou střelou pod víko srovnal – 1:1.

Druhou třetinu rozehráli mnohem lépe domácí. Nejprve ve 26.minutě rozebrali naši obranu a ve 34.minutě po důrazu v našem brankovišti odskočili na 3:1.S tím se ale kluci nechtěli smířit a ve 35.minutě po vynikající práci v útočném pásmu vybojoval puk Peter Kršjak a nekompromisně zavěsil. Vyrovnání přišlo ve 37.minutě z hokejky Šrenka a my se dostali zpět do zápasu. Bohužel, nedůslednost ve vlastním obranném pásmu nás stála gól a to 10 sekund před koncem druhé části – 4:3.

Do třetí třetiny jsme šli řádně nahecovaní, s touhou po vyrovnání. Bohužel, byli to domácí, kteří ve 45. a následně i 52.minutě odskočili na 6:3,a prakticky bylo po nadějích na bodový zisk v zápase. Když se v 56.minutě dokázal prosadit Nohál a domácí šli po vyloučení do čtyř hráčů v poli, zkusil trenér Čech power-play, která nám vůbec ale nevyšla a domácí rozhodli brankou na 7:4. Konečnou podobu výsledku dal 18 sekund před koncem Šrenk a my z Velké Bíteše, byť po dobrém výkonu, odjížděli poraženi 7:5.

Previous articleStarší žáci v tréninkovém tempu vysoko porazili sousední Uherský Brod
Next articleČtvrťáci v neděli bojovali na mistrovském turnaji v minihokeji ve Valašském Meziříčí